Aktuality


Naplněná kapacita pro jaro 2023

     Vážení zákazníci, chtěl bych Vám oznámit, že mé termíny pro realizaci řezů jsou obsazené až do konce června. Velice Vám děkuji za přízeň a pokud jste letos jarní řez zaspali, tak mě neváhejte kontaktovat, abych s Vámi mohl počítat v dalším roce.


Jarní řez 2023 (12. ledna 2023)

    Vážení zákazníci, letošní sezónu řezů zahájím v druhé polovině února (dle počasí). Neváhejte mě kontaktovat s objednávkou řezu předem. Jakmile začne sezóna, kalendář se mi většinou rychle zaplní.  


Aktualizace ceníku (4. ledna 2023)

   Vážení zákazníci, vzhledem k vysoké inflaci v uplynulém roce musím bohužel i já přistoupit ke zdražení svých služeb. Aktuální ceny naleznete v kartě Ceník.


Naplněná kapacita podzimní výsadeb 2022 (2. října 2022)

     Vážení zákazníci, rád bych Vás informoval, že mé kapacity pro realizaci výsadeb v tomto roce jsou již obsazené. Nicméně stále mám ještě volné kapacity pro několik konzultací. Pokud tedy máte zájem dozvědět se, jak realizovat kvalitní výsadbu, kontaktujte mě a vše potřebné s Vámi osobně proberu. Velice děkuji za Vaši přízeň.


Podzimní výsadby (3. září 2022)

     Pomalu se blíží podzim, a s ním ideální čas na výsadbu většiny ovocných stromů. Kvalita provedení výsadby je základním kamenem pro pěstování zdravých a vitálních stromů, a tím i předpokladem pro dobrou sklizeň v budoucnu. Pokud si chcete nechat Vaši výsadbu odborně zrealizovat, nebo se naučit jak to, kontaktujte mě. Na podzim 2022 mám poslední volné termíny.

Tomáš Marek, IČO: 05543487, Bystročice 50, 779 00 Bystročice, +420 734 503 073
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!