Aktuality


Naplněná kapacita pro jaro 2024 (25.5.2024)

Vážení zákazníci, mé časové možnosti pro realizaci řezů jsou momentálně obsazené až do konce června. Vzhledem k horkým létům poslední let řez neprovádím v období července a srpna. Stále ale nabízím volné termíny pro podzimní řez (vhodné pro méně intenzivní řezy jádrovin i peckovin po sklizni). Znovu děkuji za Vaši přízeň a budu se těšit na další spolupráci. 

Naplněná kapacita pro jaro 2023

     Vážení zákazníci, chtěl bych Vám oznámit, že mé termíny pro realizaci řezů jsou obsazené až do konce června. Velice Vám děkuji za přízeň a pokud jste letos jarní řez zaspali, tak mě neváhejte kontaktovat, abych s Vámi mohl počítat v dalším roce.


Jarní řez 2023 (12. ledna 2023)

    Vážení zákazníci, letošní sezónu řezů zahájím v druhé polovině února (dle počasí). Neváhejte mě kontaktovat s objednávkou řezu předem. Jakmile začne sezóna, kalendář se mi většinou rychle zaplní.  


Aktualizace ceníku (4. ledna 2023)

   Vážení zákazníci, vzhledem k vysoké inflaci v uplynulém roce musím bohužel i já přistoupit ke zdražení svých služeb. Aktuální ceny naleznete v kartě Ceník.


Naplněná kapacita podzimní výsadeb 2022 (2. října 2022)

     Vážení zákazníci, rád bych Vás informoval, že mé kapacity pro realizaci výsadeb v tomto roce jsou již obsazené. Nicméně stále mám ještě volné kapacity pro několik konzultací. Pokud tedy máte zájem dozvědět se, jak realizovat kvalitní výsadbu, kontaktujte mě a vše potřebné s Vámi osobně proberu. Velice děkuji za Vaši přízeň.


Podzimní výsadby (3. září 2022)

     Pomalu se blíží podzim, a s ním ideální čas na výsadbu většiny ovocných stromů. Kvalita provedení výsadby je základním kamenem pro pěstování zdravých a vitálních stromů, a tím i předpokladem pro dobrou sklizeň v budoucnu. Pokud si chcete nechat Vaši výsadbu odborně zrealizovat, nebo se naučit jak to, kontaktujte mě. Na podzim 2022 mám poslední volné termíny.

Bc. Tomáš Marek, IČO: 05543487, Bystročice 50, 779 00 Bystročice, +420 734 503 073
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!